Additional information
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 × 549 × 510 mm |
| Shipping (W) | 704 |
| Shipping (D) | 594 |
| Shipping (H) | 569 |
| Shipping (KG) | 59 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Salamanders |
| Elec (KW) | 4.00 |
| Power Phase | 3N |
$6,696.00 ex.gst
Electric 600mm 3 Open Sides Salamander with Plate Detection
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 × 549 × 510 mm |
| Shipping (W) | 704 |
| Shipping (D) | 594 |
| Shipping (H) | 569 |
| Shipping (KG) | 59 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Salamanders |
| Elec (KW) | 4.00 |
| Power Phase | 3N |