Additional information
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 700 × 250 mm |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 530 |
| Shipping (KG) | 26 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Infrared Cooking |
| Elec (KW) | 4.4 |
| Power Phase | 3N |
$4,590.00 ex.gst
Electric Infrared 400mm 2 Zone Boiling Top
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 700 × 250 mm |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 530 |
| Shipping (KG) | 26 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Infrared Cooking |
| Elec (KW) | 4.4 |
| Power Phase | 3N |