Additional information
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 72 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 520 |
| Shipping (KG) | 34 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Boiling Tops – Gas |
$4,212.00 ex.gst
Gas 400mm 2 Open Burner 36mj Boiling Top
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 72 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 520 |
| Shipping (KG) | 34 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Boiling Tops – Gas |