Additional information
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 37.8 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 400 |
| Shipping (KG) | 66 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | HP Chargrill Tops |
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 37.8 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 400 |
| Shipping (KG) | 66 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | HP Chargrill Tops |