Additional information
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 700 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 25 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 540 |
| Shipping (KG) | 47 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Fry Tops/Griddles – Gas |
$5,346.00 ex.gst
Gas 400mm Ribbed Brushed Chrome Plate Fry Top
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 700 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 25 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 540 |
| Shipping (KG) | 47 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Fry Tops/Griddles – Gas |