Additional information
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 36 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 580 |
| Shipping (KG) | 57 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Fry Tops/Griddles – Gas |
$5,940.00 ex.gst
Gas 400mm Smooth Brushed Chrome Horizontal Plate Fry Top
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 36 |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 580 |
| Shipping (KG) | 57 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Fry Tops/Griddles – Gas |