Additional information
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 700 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 50 |
| Shipping (W) | 860 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 1140 |
| Shipping (KG) | 95 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Multi Function Cookers |
$15,066.00 ex.gst
Gas 800mm 22L Multifunctional Cooker with Compound Bottom
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 700 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 50 |
| Shipping (W) | 860 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 1140 |
| Shipping (KG) | 95 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Multi Function Cookers |