Additional information
| Weight | 117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 900 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 72 |
| Shipping (W) | 880 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 1180 |
| Shipping (KG) | 117 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Chargrill Tops – Gas |
$9,936.00 ex.gst
Gas 800mm Freestanding Chargrill with Included Base
| Weight | 117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 900 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 72 |
| Shipping (W) | 880 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 1180 |
| Shipping (KG) | 117 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Chargrill Tops – Gas |