Additional information
| Weight | 166 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 900 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 68.4 |
| Shipping (W) | 880 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 1090 |
| Shipping (KG) | 166 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Target/Solid Tops |
$10,260.00 ex.gst
Gas 800mm Target/Solid Top on Gas Static Oven
| Weight | 166 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 900 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 68.4 |
| Shipping (W) | 880 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 1090 |
| Shipping (KG) | 166 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Target/Solid Tops |