Additional information
| Weight | 116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 700 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 46.8 |
| Shipping (W) | 900 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 1140 |
| Shipping (KG) | 116 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Target/Solid Tops |
$9,180.00 ex.gst
Gas 800mm Target/Solid Top on Gas Static Oven
| Weight | 116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 700 × 850 mm |
| Burner Power (Mj) | 46.8 |
| Shipping (W) | 900 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 1140 |
| Shipping (KG) | 116 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Target/Solid Tops |