Additional information
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1, 020 |
| Shipping (H) | 520 |
| Shipping (KG) | 29 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Bain Marie |
| Elec (KW) | 2 |
| Power Phase | 1N |
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 900 × 250 mm |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 1, 020 |
| Shipping (H) | 520 |
| Shipping (KG) | 29 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | Bain Marie |
| Elec (KW) | 2 |
| Power Phase | 1N |