Additional information
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 700 × 250 mm |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 520 |
| Shipping (KG) | 22 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Other EVO 700 |
| Elec (KW) | 1.5 |
| Power Phase | 1N |
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 700 × 250 mm |
| Shipping (W) | 460 |
| Shipping (D) | 820 |
| Shipping (H) | 520 |
| Shipping (KG) | 22 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 700 |
| Category | Other EVO 700 |
| Elec (KW) | 1.5 |
| Power Phase | 1N |