Additional information
| Weight | 113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 75.6 |
| Shipping (W) | 860 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 580 |
| Shipping (KG) | 113 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | HP Chargrill Tops |
| Weight | 113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 900 × 250 mm |
| Burner Power (Mj) | 75.6 |
| Shipping (W) | 860 |
| Shipping (D) | 1020 |
| Shipping (H) | 580 |
| Shipping (KG) | 113 |
| Brand | Zanussi |
| Series | EVO 900 |
| Category | HP Chargrill Tops |